
Велосипед Forte FORWARD 22"/28" чорний
- Нет в наличии
- Код: 117869
6 935 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Велосипед 22"/28" FORWARD Forte чорний
Велосипед FORWARD - зручна і практична новинка від Forte. Клас CTB. Рама велосипеда виконана з якісної сталі. Модель створена для швидкої та комфортної їзди та принесе Вам лише позитивні емоції. Велосипед відрізняється комфортним керуванням та стильним дизайном. Модель передньою та задньою сталевою втулкою, а також покришками JILUER .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Цвет | Черный |
| Количество скоростей | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Виніс руля | 25.4*200 мм |
| Гальмо | Ножний |
| Грипси | ⌀22*135 мм |
| Задня втулка | Сталева 14G*3\8*36H\100W*145L |
| Каретка | 42 сталева |
| Кассета | XUHUA |
| Руль | ⌀22,2*31,8 сталевий |
| Класс | Класичний |
| Ланцюг | KMC м |
| Материал рамы | Сталь |
| Ободи | 28"*1.75"*14G*36H двостінний |
| Педалі | Сталеві 9/16" |
| Передня вилка | Сталева 28"⌀25.4*28.6*165L |
| Передня втулка | Сталева 14G*3\8*36H\100W*140L |
| Покришки | JILUER 28"*1.17 |
| Рама | 22" |
| Розмір коліс | 28" |
| Рульова колонка | QLP-6F 25.4*34*30. H39 |
| Сідло | JW-3632 на пружинах |
| Шатуни | 42 cталь |
| Штрих код | 6906511178693 |
- Цена: 6 935 ₴







