
Велосипед FORTE STRIKER 25.2613-11A к26" р13" синій
- В наличии
- Код: 144084
8 122 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис велосипеда FORTE STRIKER 25.2613-11A к26" р13" алюміній синій
Велосипед FORTE STRIKER з алюмінієвою рамою має діаметр коліс 26” та виконаний у синьому кольорі. Кутова рама
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | HUAXINGYU 24"*φ25.4*28.6*30*206MM |
| Гальмо | JIUHONG Mechanical F-disc brake,BK,casstte disc,Rotor:160MM |
| Диаметр колес | 26" |
| Задні шини | WANDA P1197D 24"*2.125 |
| Класс | Міський |
| Ланцюг | FFC 1/2*3/32*108L м |
| Материал рамы | Алюминий |
| Ободи | FENGYUN FY-055 24"*1.75"*1.75"*14G*32H H:24.6mm A/V |
| Педалі | XUHUA MX-P896 9/16",W/BALL |
| Передні шини | WANDA P1197D 24"*2.125 |
| Рама | 13" |
- Цена: 8 122 ₴

