
Велосипед жіночий FORTE VESTA 26"/16", синьо-жовтий
- Нет в наличии
- Код: 117118
10 735 ₴
Опис жіночого велосипеда FORTE VESTA
Жіночий велосипед FORTE VESTA — високоякісний і невибагливий в обслуговуванні велосипед від торгової марки Форте. Рама виконана з алюмінієвого сплаву, що робить велосипед більш легким і маневреним. Колеса діаметром 26 дюймів, зібрані на міцних алюмінієвих ободах. Передня амортизаційна вилка дозволяє згладжувати нерівності на дорозі. Перемикачі і монетки від відомого бренду Шимано гарантують точне і швидке перемикання передач. За високий рівень безпеки при гальмуванні відповідають механічні дискові гальма. М'яке і зручне сидіння з можливістю регулювання гарантує комфорт під час їзди.
Велосипед гірський (MBT) Forte Vesta - відмінний вибір економного і екологічно чисто виду транспорту, який залишить тільки позитивні емоції від використання.
Особливості:
- міцна алюмінієва рама;
- легкі і маневрені колеса;
- передня вилка з амортизацією;
- швидке і точне перемикання швидкостей;
- дискові гальма;
- м'яке і зручне сидіння;
- надійні комплектуючі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Виніс руля | Ø28.6*31.8 алюміній |
| Гальмо | REPUTE DSC-310 механічні дискові 160 мм |
| Грипси | Ø22*125 мм |
| Диаметр колес | 26" |
| Задня втулка | SHUNFENG Сталева HB-25R 14G*36H |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY-300 |
| Каретка | XIANGDA 24-34-42 170 мм сталеві |
| Картридж | NECO B910S |
| Кассета | SHIMANO AMFTZ 500 |
| Руль | Ø22.2*31.8 сталевий |
| Класс | Жіночий |
| Ланцюг | KMC C8 м |
| Манетки | SHIMANO ST-EF500 3х7 шв. |
| Материал рамы | Алюминий |
| Ободи | 26"*1.75"14G*36H, алюмінієвий, двостінний |
| Педалі | HAOLONG Сталеві 9/16" |
| Передня вилка | Сталева 28.6*25.4*210 мм, з LockOut |
| Передня втулка | SHUNFENG Сталева HB-25FQ 14G*36H |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TZ500 |
| Покришки | CST 26"*2.1 |
| Рама | 16" |
| Рульова колонка | NECO/JH 1-1/8 |
| Сідло | HG5900 7MM, штир JIABAO 27.2*300MM алюміній |
- Цена: 10 735 ₴

