
Karcher BP 3 Garden Відцентровий насос (1.645-351.0)
- Нет в наличии
- Код: 68283
5 599 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Karcher BP 3 Garden Відцентровий насос (1.645-351.0) Виробник Karcher Країна походження Німеччина Гарантія 3 роки вид насоса поверхневий Тип харчування Мережа потужність 800 Вт продуктивність 58 л / хв продуктивність 58 л / хв напруга 220В глибина всмоктування 8 м Висота підйому 40 м Температура рідини 35 ° Тип води Чистий Максимальний тиск 4 бари Габарити 220х405х260 мм вага 8.18 кг призначення Для подачі води під тиском, з метою поливу і водопостачання додатково Сполучна різьба: G1 З'єднувальний шнур H07RN-F: 1.5 м Комплектація - Відцентровий насос - Інструкція - Гарантійний талон Штрих код:4039784697720
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 8.18 кг |
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид насосу | Поверхневий |
| Высота подъема | 40 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 220х405х260 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина всасывания | 8 м |
| Дополнительно | З'єднувальне різьблення: G1З'єднувальний шнур H07RN-F: 1.5 м |
| Комплектация | - Відцентровий Насос- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальное давление | 4 бари |
| Напряжение | 220В |
| Мощность | 800 Вт |
| Назначение | Для подачі води під тиском (з метою поливу та водопостачання) |
| Производительность | 58 л/хв |
| Температура рідини, що перекачується | 35° |
| Тип води | Чиста |
| Тип питания | Сеть |
| Штрих код | 4039784697720 |
- Цена: 5 599 ₴





