
Metabo P 2000 G Відцентровий насос (600962000)
- Нет в наличии
- Код: 67657
5 986 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Metabo P 2000 G Відцентровий насос (600962000) Виробник Metabo Країна походження Німеччина Гарантія 3 роки вид насоса поверхневий Тип харчування Мережа потужність 450 Вт продуктивність 35 л / хв напруга 220В глибина всмоктування 8 м Висота підйому 30 м Тип води Чиста вода Діаметр патрубків 25 мм (1 дюйм) Матеріал виготовлення чавун Максимальний тиск 3 бари Габарити 350x190x260 мм вага 7.6 кг призначення Для поливу садових ділянок і відкачування грунтових вод, а також для подачі, відкачування і перекачування чистої води. Комплектація - Пакувальні стрічка для різьблення - Картонна коробка - Інструкція - Гарантійний талон Штрих код:4007430240750
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 7.6 кг |
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид насосу | Поверхневий |
| Высота подъема | 30 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 350x190x260 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина всасывания | 8 м |
| Діаметр патрубків | 25 мм (1 дюйм) |
| Комплектация | - Пакувальна стрічка для різьблення- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальное давление | 3 бари |
| Материал изготовления | Чугун |
| Напряжение | 220В |
| Мощность | 450 Вт |
| Назначение | Для поливу садових ділянок та відкачування ґрунтових вод, а також для подачі, відкачування та перекачування чистої води. |
| Производительность | 35 л/хв |
| Тип води | Чиста вода |
| Тип питания | Сеть |
| Штрих код | 4007430240750 |
- Цена: 5 986 ₴

