
Насос садовий BP 4 Garden Karcher
- Нет в наличии
- Код: 83952
5 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Насос садовий BP 4 Garden Karcher
Насос з адові Karcher BP 4 Garden - надійна, якісна модель для подачі води під тиском. Насос підходить для побутових потреб на дачі або в заміському будинку, його досить легко підключити. Продуктивність насоса 4000 л / год. Для зручного транспортування передбачена ручка. Потужність 1 кВт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 8.8 кг |
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид насосу | Поверхневий |
| Высота подъема | 45 м |
| Гарантія | 5 років роки |
| Дополнительно | У комплекті йде 3,5 м шлангу. |
| Країна походження | Німеччина |
| Максимальное давление | 4.5 бар |
| Материал изготовления | Пластик |
| Напряжение | 220В |
| Мощность | 1000 Вт |
| Производительность | 67 л/хв |
| Температура рідини, що перекачується | до 35 ° |
| Тип води | Чиста |
| Тип питания | Сеть |
| Штрих код | 4039784697737 |
- Цена: 5 999 ₴





