
Forte TC 180 Плиткоріз
- Нет в наличии
- Код: 45286
4 738 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Forte TC 180 Плиткорез Виробник Forte Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип електричний конструкція Настільна потужність 600 Вт Кількість оборотів 2950 об / хв напруга мережі 220В Частота току 50Гц Діаметр диска 180 мм Діаметр отвору 22.2 мм Глибина пропила під кутом 90º 34 мм довжина різу 34 мм Розмір столу 330х360 мм клас захисту IP20 вага 9.2 кг Штрих код:6902014018009
| Общие параметры | |
|---|---|
| Вес | 9.2 кг |
| Основные | |
| Производитель | Forte |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Глибина пропила під кутом 90 º | 34 мм |
| Довжина різу | 34 мм |
| Диаметр диска | 180 мм мм |
| Класс защиты | IP20 |
| Конструкция | Настільна |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2950 об/хв |
| Напряжение сети | 220 В |
| Мощность | 600 Вт |
| Размер стола | 330х360 мм |
| Тип | Электрический |
| Частота тока | 50Гц |
| Штрих код | 6902014018009 |
- Цена: 4 738 ₴

