
Forte TC 250 Плиткоріз
- Нет в наличии
- Код: 45288
28 659 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Forte TC 250 Плиткорез Виробник Forte Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип електричний конструкція Настільна потужність 1200 Вт напруга мережі 220В Частота току 50Гц Діаметр диска 250 мм Діаметр отвору 25.4 мм Глибина пропила під кутом 45 ° 37 мм Глибина пропила під кутом 90º 50 мм довжина різу 1020 мм Розмір столу 1060х468 мм клас захисту IP54 вага 46.4 кг Штрих код:6902014025007
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Вага: 46.4 кг кг |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Глибина пропила під кутом 45 ° | 37 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 º | 50 мм |
| Довжина різу | 1020 мм |
| Диаметр диска | 250 мм мм |
| Класс защиты | IP54 |
| Конструкция | Настільна |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220 В |
| Мощность | 1200 Вт |
| Размер стола | 1060х468 мм |
| Тип | Электрический |
| Частота тока | 50Гц |
| Штрих код | 6902014025007 |
- Цена: 28 659 ₴








