
Плиткоріз TC 200-620 Forte
- Нет в наличии
- Код: 96175
17 189 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Плиткоріз TC 200-620 Forte Плиткоріз TC 200-620 Forte - якісна модель із потужним сіхронним мотором. Плиткоріз призначений для різання всіх видів керамічної облицювальної, тротуарної та підлоги плиток під прямим та нахилими углами до 4+5°. Плиткоріз виконаний з якісних матеріалів.
| Общие параметры | |
|---|---|
| Вес | 24 кг |
| Основные | |
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Глибина пропила під кутом 45° | 30 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 º | 39 мм |
| Довжина різу | 620 мм |
| Дополнительно | надійний мотор синхронного типу |
| Диаметр диска | 200 мм мм |
| Кількість оборотів | 2950 об/хв |
| Напряжение сети | 220 В |
| Мощность | 800 Вт |
| Размер стола | 680x400 мм |
| Тип | Электрический |
| Частота тока | 60 Гц |
| Штрих код | 6902020200627 |
- Цена: 17 189 ₴

