
Інвертор Forte FPI-0312Pro 300 ВТ
- Нет в наличии
- Код: 125139
8 164 ₴
Опис Інвертор Forte FPI-0312Pro
Потужнiсть 300 ВТ, з функцією зарядки АКБ, AVR , вага 6 кг. Сумісна з батареями - Свинцово-кислотними /GЕL/ AGM
ОСОБЛИВОСТІ ДАНОЇ МОДЕЛІ:
- Чиста синусоїда
- Розумна настройка ЖК-дисплея (частота, зарядна напруга, зарядний струм і т. Д.).
- 3-х ступінчастий алгоритм зарядки
- Вбудована функція AVR
- Захист від перевантаження і короткого замикання
- Захист від зворотної полярності батареї
- Захист від глибокого розряду
- Функція холодного старту
ЗАСТОСУВАННЯ:
- Газовий котел
- Твердопаливний котел
- Насосне обладнання системи опалення
- Система відеоспостереження
- Система охоронної сигналізації
- Система пожежної сигналізації
- Чергове освітлення
- Тривале резервне живлення серверних
- Стаціонарні комп'ютери
Від змінного струму:
Напруга 220 / 230 / 240 В змінного струму
Сигналізація низького заряду батареї 140VAC±2%
Відновлення низької напруги 150VAC±2%
Сигналізація високого заряду батареї 280VAC±2%
Відновлення високої напруги 270VAC±2%
Низькочастотна сигналізація 45±2Hz
Відновлення низької частоти 46±2Hz
Вибір діапазону напруги 140~280VAC±2%
Високочастотна сигналізація 65±2Hz
Відновлення високої частоти 64±2Hz
Номінальний вхідний діапазон 50 Гц / 60 Гц ±2 Гц
Автоматичний перезапуск змінного струму ТАК
ІНВЕРТОРНИЙ ВИХІД:
Номінальна потужність 300 Вт
Рейтинг стрибків 900 ВА
Форма хвилі Чиста синусоїда
Номінальна вихідна напруга Інвертор: 230 В змінного струму ±2% (RMS), AVR: 195 В змінного струму-245 В змінного струму
Вихідна частота 50 Гц / 60 Гц ±0,2 Гц
Інвертована частота (пікова) >75%
Ефективність байпаса >95%
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Forte |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Уровень шума | 45 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 220В |
| Входное напряжение | 140-275В |
| Габарити (ШхГхВ) | 300x265x118 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Защита от перегрузки | Да |
| Країна походження | Китай |
| Максимальный ток | 10 А |
| Напряжение питания | 12 В В |
| Мощность | 300 Вт |
| Рабочая частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6990001251393 |
- Цена: 8 164 ₴

