
Інвертор гібридний - Axpert VM II Premium 3K WiFi Forte
- Нет в наличии
- Код: 142511
18 824 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Інвертор гібридний - Axpert VM II Premium 3K WiFi Forte
Це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумуляторів, забезпечуючи безперебійне живлення в портативному розмірі. На РК-дисплеї за допомогою легкодоступних кнопок можна налаштувати такі параметри, як струм заряджання акумулятора, пріоритет зарядного пристрою від мережі змінного струму/сонячної батареї та допустиму вхідну напругу залежно від різних застосувань.
Пріорит мережевого/сонячного зарядного пристрою налаштувуеться за допомогою РК-дисплею
Розумна конструкцыя зарядного пристрою для оптимызацыъ роботи акумулятора
Сумісність з мережевою напругою або живленням від генератора
Особливості:
- Чистий синусоїдальний інвертор
- Вбудований комунікаційний порт BMS
- Вбудований комплект для захисту від пилу
- Робота інвертора без акумулятора
- Налаштування діапазону вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп'ютерів за допомогою РК-дисплея
- Налаштування струму заряду акумулятора в залежності від застосування за допомогою РК-дисплея
- Пріоритет мережевого/сонячного зарядного пристрою налаштовується за допомогою РКдисплея
- Сумісність з мережевою напругою або живленням від генератора
- Захист від перевантаження/перегріву/короткого замикання
- Розумна конструкція зарядного пристрою для оптимізації роботи акумулятора
Характеристики:
- Пікова ефективність 93%
- Захист від перевантаження 5s@ 130% load 10s@ 105%-130% load
- Ємність від перенапруги 2* номінаьна потужність протягом 5 секунд
- Низька втрата напруги 170Vac+-7V (ДБЖ) 90В зміного струму+-7В (побутова техніка)
- Низька втрата зворотньої напруги 180Vac+-7V (ДБЖ) 100В зміного струму+-7В (побутова техніка)
- Висока втрата напруги 280 Vac+-7V
- Зворотня напруга з високими втратами 270 Vac+-7V
- Макс. вхідний струм - 13 А
- Максимальний зарядний струм - 100 А
- Номінальна фотоелектрична напруга 300 Vаc
- Низька частота втрат 40 Гц
- Низька частота повернення втрат 40 Гц
- Висока частота втрат 65 Гц
- Висока частота повернення втрат 63 Гц
- Час передачі 10 мс типовий (ДБЖ) 20 мс (побутова техніка)
- Вхід постійного струму 24 В
- Вихіхід постійного струму 27 В
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 7.2 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Forte |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 230В |
| Влажность | 5%-95% без конденсації |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Энергопотребление | 55В |
| Защита от перегрузки | Да |
| Країна походження | Китай |
| Номинальная мощность | 3 кВт W |
| Постоянный ток | 24 В |
| Рабочая температура | -10°С-50°С |
| Рабочая частота | 50 Гц |
| Температура зберігання | -15°С-60°С |
- Цена: 18 824 ₴








