
Акумуляторні ножиці + кущоріз DUM111SYX Makita
- Нет в наличии
- Код: 115278
12 068 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Акумуляторні ножиці + кущоріз DUM111SYX Makita
Акумуляторні ножиці + кущоріз DUM111SYX Makita - якісний інструмент 2в1 для точних різів. Леза ножиць рухаються одночасно і гострі з обох боків. Заміну ножів можна виконувати без спеціальних інструментів. Час роботи від акумулятора до 30 хв.
Особливості:
Акумулятор LXT 18 V Makita підходить для більш ніж 370 інструментів.
- Легка та компактна конструкція
- Ідеально підходить для точних підрізів
- Леза гострі з обох боків рухаються одночасно для відмінного результату різання
- Заміна ножів без інструментів (лезо для трави без інструмента, лезо для кущів за допомогою монети або викрутки)
- Безшумний та екологічно безпечний завдяки використанню літій-іонного акумулятора
- Час роботи від акумулятора BL1815N не більше 30 хвилин (для збільшення часу роботи рекомендуємо придбати більш ємний акумулятор BL1830B, BL1840B, BL1850B, BL1860B)
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 1.7 кг |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Основные | |
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1,5 Ah |
| Інструмент | Кущоріз |
| Габарити (ШхГхВ) | 333 x 120 x 131 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Комплектация | Леза для трави 110 мм Леза для кущів 200 ммЗарядний пристрій Акумулятор BL1815N 1,5 Ач |
| Країна походження | Японія |
| Макс. товщина різання | 15/20/25 мм |
| Ріжуча система | Ножова |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость вращения вала | 2,500 хв-1 |
| Ширина скошування | 20 см |
- Цена: 12 068 ₴






