
Акумуляторні ножиці + кущоріз UM110DWYX Makita
- Нет в наличии
- Код: 111267
5 500 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні ножиці + кущоріз UM110DWYX Makita – якісний інструмент 2в1 для точних різів.
Акумуляторні ножиці + кущоріз переваги:
- Легка та компактна конструкція
- Ідеально підходить для точних підрізів
- Леза гострі з обох боків рухаються одночасно для відмінного результату різання.
- Заміна ножів без інструментів (лезо для трави без інструмента, лезо для кущів за допомогою монети або викрутки)
- Безшумний та екологічно безпечний завдяки використанню літій-іонного акумулятора.
- Час роботи близько 45 хвилин
- Індикатор розряду акумулятора
- Кнопка із захистом від випадкового включення
- Акумулятори із захистом від глибокої розрядки
- Модель сумісна лише з акумуляторами G серії BL1815G
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 1.5 кг |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Основные | |
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструмент | Кущоріз |
| Габарити (ШхГхВ) | 331 x 120 x 130 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Країна походження | Японія |
| Макс. товщина різання | 110 / 200 мм |
| Ріжуча система | Ножова |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость вращения вала | 2,500 мин-1 |
- Цена: 5 500 ₴





