
Makita UH4861 Кущоріз мережевий
- Нет в наличии
- Код: 41089
9 188 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Makita UH4861 Кущоріз мережевий Виробник Makita Країна походження Японія Гарантія 3 роки Інструмент Кущоріз Тип харчування Мережа Потужність 400 Вт Напруга 220В Ріжуча система Шина Ширина скошування 48 см Макс. товщина різання 18 мм Швидкість обертання валу 1600 об/хв Регулювання оборотів Ні Гальмо двигуна Так Вібрація 6.7 м/с2 Довжина кабеля 0.3 м Клас інструменту Професійний Габарити 871х194х194 мм Вага 2.9 кг Додатково - Електричне гальмо двигуна Комплектація - Блок ножів (у зборі)- Захисний чохол- Інструкція- Гарантійний талон Штрих код:088381615860
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 2.9 кг |
| Напряжение | 220 В |
| Основные | |
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструмент | Кущоріз |
| Вибрация | 6.7 м/с2 |
| Габарити (ШхГхВ) | 871х194х194 мм |
| Тормоз двигателя | Да |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Довжина кабеля | 0.3 м |
| Дополнительно | - Електричне гальмо двигуна |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектация | - блок ножів (у зборі)- Захисний Чохол- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Японія |
| Макс. товщина різання | 18 мм |
| Мощность | 400 Вт |
| Регулювання оборотів | Нет |
| Ріжуча система | Шина |
| Тип питания | Сеть |
| Скорость вращения вала | 1600 об/хв |
| Ширина скошування | 48 см |
| Штрих код | 88381615860 |
- Цена: 9 188 ₴

