
Makita UH5570 Кущоріз мережевий
- Нет в наличии
- Код: 37808
10 842 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Makita UH5570 Кущоріз мережевий Виробник Makita Країна походження Японія Гарантія 3 роки Інструмент Кущоріз Тип харчування Мережа Потужність 550 Вт Напруга 220В Ріжуча система Шина Ширина скошування 55 см Макс. товщина різання 18 мм Відстань між ножами 21 мм Швидкість обертання валу 1500 об/хв Гальмо двигуна Так Вібрація 6.7 м/с2 Довжина кабеля 0.3 м Клас інструменту Професійний Габарити 970x223x206 мм Вага 3.7 кг Додатково Розчеплююча муфта Комплектація - Блок ножів (у зборі)- Захисний чохол- Інструкція із застосування- Гарантійний талон Штрих код:088381095723
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 3.7 кг |
| Напряжение | 220 В |
| Основные | |
| Производитель | Makita |
| Расстояние между ножами | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструмент | Кущоріз |
| Вибрация | 6.7 м/с2 |
| Габарити (ШхГхВ) | 970x223x206 мм |
| Тормоз двигателя | Да |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Довжина кабеля | 0.3 м |
| Дополнительно | Розчеплююча муфта |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектация | - блок ножів (у зборі)- Захисний Чохол- Інструкція із застосування- Гарантійний талон |
| Країна походження | Японія |
| Макс. товщина різання | 18 мм |
| Мощность | 550 Вт |
| Ріжуча система | Шина |
| Тип питания | Сеть |
| Скорость вращения вала | 1500 об/хв |
| Ширина скошування | 55 см |
| Штрих код | 88381095723 |
- Цена: 10 842 ₴

