
Акумуляторна ланцюгова пила DUC122Z Makita
- Нет в наличии
- Код: 84318
11 718 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Акумуляторна ланцюгова пила DUC122Z Makita Акумуляторна ланцюгова пила DUC122Z Makita - якісна модель для ефективної роботи. Модель призначена для розпилювання деревини. Швидкість обертання ланцюга - 5 м / с. Натяг ланцюга в пилі відбувається без додаткових інструментів. Модель оснащена блокуванням від випадкового пуску і аварійним гальмом. Пила працює від акумулятора вольтажі 18 В.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2.6 кг |
| Производитель | Makita |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Безключовий натяг ланцюга | Да |
| Габарити (ШхГхВ) | 422 x 195 x 215 мм |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Длина шины | 11.5 см |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектация | Шина та ланцюг 115 ммЗверніть увагу, акумулятор та зарядний пристрій у комплект не входять |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость вращения цепи | 300 м/хв |
- Цена: 11 718 ₴

