
Акумуляторна ланцюгова пила DUC254Z Makita
- Нет в наличии
- Код: 91244
17 983 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Акумуляторна ланцюгова пила DUC254Z Makita Акумуляторна ланцюгова пила DUC254Z Makita - якісна модель для ефективної роботи. Пила відрізняється компактним вагою і ергономічним корпусом. Модель призначена для розпилювання деревини. Швидкість обертання ланцюга - 24 м / с. Пила оснащена безщітковим двигуном з прямим приводом. Пила працює від акумулятора вольтажі 18 В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,8 -3,3 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 256 x 185 x 190 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Длина шины | 25 см |
| Комплектация | Ланцюг 250 мм 1,1 3/8 199075-5Шина 250 мм 1,1 3/8 161846-0Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і валіза для транспортування в комплект поставки не входять |
| Тип | Електропила |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость вращения цепи | 24 м/с |
- Цена: 17 983 ₴

