
Бензопила ланцюгова Forte FGS - 125
- Нет в наличии
- Код: 83529
4 764 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Бензопила ланцюгова Forte FGS - 125 Виробник Forte Країна походження Китай Гарантія 2 роки Тип харчування бензин потужність Потужність 2200 Вт Об'єм двигуна 25 см3 довжина шини 30 см гальмо ланцюга Так клас інструменту побутовий вага 4 кг Штрих код:6906524835293
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Длина шины | 30 см |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Объем двигателя | 25 см3 куб.см |
| Мощность | 2200 Вт |
| Тип | Бензопила |
| Тип питания | Бензин |
| Штрих код | 6906524835293 |
- Цена: 4 764 ₴

