
Бензопила ланцюгова Grunhelm GS-2500
- Нет в наличии
- Код: 83531
3 843 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Бензопила ланцюгова Grunhelm GS-2500 Виробник Grunhelm Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип харчування бензин потужність Потужність 2000 Вт Об'єм двигуна 25 см3 довжина шини 30 см крок ланцюга 3/8 "Р Обсяг паливного бака 0, 23 кг клас інструменту побутовий вага 4 кг Штрих код:6906524835316
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Длина шины | 30 см |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Шаг цепи | 3/8" Р |
| Объем двигателя | 25 см3 куб.см |
| Объем топливного бака | 0.23 л |
| Мощность | 2000 Вт |
| Тип | Бензопила |
| Тип питания | Бензин |
| Штрих код | 6906524835316 |
- Цена: 3 843 ₴

