
Бензинова ланцюгова пила Forte FGS59-18MG
- Нет в наличии
- Код: 90868
3 789 ₴
Опис бензинової ланцюгової пилки Forte FGS59-18MG
Бензинова пилка Forte FGS59-18MG створена з урахуванням сучасних норм та стандартів, призначена для заготівлі дров, обрізки гілок та дерев. Виділяється невеликим рівнем споживання палива.
Бензопила оснащена надійним 2-х тактним двигуном, потужність якого становить 2,9 кВт (3,9 к.с.), робочий об'єм двигуна дорівнює 59 куб.см. Стіни циліндра мають хромоване напилення, поршень оснащений двома кільцями, що значно впливає на підвищення експлуатаційного ресурсу всього інструменту.
Мотопила оснащена магнезієвим стартером з посиленою пусковою системою, що дозволяє полегшити зусилля оператора під час старту роботи, а також запобігти передчасному обриву шнура. Дана модель має систему автоматичного змащування ланцюга, яка своєчасно обробляє змащувальним матеріалом ріжучий ланцюг і шину.
Ланцюгова пилка поставляється в комплекті з фірмовою шиною довжина якої становить 18 дюймів, що дозволяє проводити розпил деревини малого та великого діаметрів.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5.8 кг |
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматична мастила ланцюга | Є |
| Антивибрационная система | Да |
| Длина шины | 45 см |
| Питание | Бензинове |
| Класс | Побутовий |
| Количество звеньев | 76 шт. см |
| Об'єм бака для змащення ланцюга (картеру) | 0.26 л |
| Объем двигателя | 59 см³ куб.см |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Оберти двигуна | 11000 об/хв |
| Особенности | Інерційне гальмо ланцюга, легкий запуск |
| Мощность | 2900 Вт (3.9 к.с.) |
| Назначение | Для заготівлі дров |
| Регулювання натягу ланцюга | За допомогою інструментів |
| Система легкого запуску | Є |
| Тип | Бензопила |
| Тип двигателя | 2-тактный |
| Товщина ланки ланцюга | 1.5 мм |
| Шестерний механізм двигуна | Металеві шестерні |
- Цена: 3 789 ₴







