
Ланцюгова пила акумуляторна DUC355Z Makita
- Нет в наличии
- Код: 90349
24 578 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Ланцюгова пила акумуляторна DUC355Z Makita Акумуляторна ланцюгова пила DUC355Z Makita - якісна професійна модель для ефективної роботи. Модель призначена для розпилювання деревини. Швидкість обертання ланцюга – 20 м/с. Натяг ланцюга у пилці відбувається ключовим способом. Модель відрізняється наявністю блокування від випадкового пуску, аварійним гальмом SafetyMatic. Пила працює від акумуляторів вольтажем 36 В (2х18 Вт).
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5.2 кг |
| Производитель | Makita |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | Нет |
| Габарити (ШхГхВ) | 443x215x235 мм |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Длина шины | 35 см |
| Дополнительно | Система 36 вольт 18+18 (використання 2х акумуляторів 18 вольт) |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектация | Захисний чохол для ланцюга 350 мм419288-5Ланцюг350 мм шири паза 1,1 крок ланцюга 3/8958291652Шина 350 мм шири паза 1,1 крок ланцюга 3/8580 |
| Країна походження | Японія |
| Особенности | Надійний і потужний безщітковий двигунУнікальна система прямого приводуТехнологія наднадійного захисту від пилу і вологиТормо SafetyMatic миттєво зупиняє ланцюг при зворотній віддачі |
| Плавний запуск | Да |
| Тип | Електропила |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость вращения цепи | 0-20 м/сек |
| Штрих код | 2000963933986 |
- Цена: 24 578 ₴

