
Електропила ланцюгова Forte FES30-45P
- Нет в наличии
- Код: 77548
7 901 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Електропила ланцюгова Forte FES30-45P Виробник Forte Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип харчування Мережа потужність 3000 Вт довжина шини 45 см Габарити 470x280x300 вага 6 кг Штрих код:6902081304517
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 6 кг |
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 470x280x300 |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Длина шины | 45 см |
| Країна походження | Китай |
| Мощность | 3000 Вт |
| Тип | Електропила |
| Тип питания | Сеть |
| Штрих код | 6902081304517 |
- Цена: 7 901 ₴

