
FORTE FGS45-18 INDUSTRY Бензопила ланцюгова
- Нет в наличии
- Код: 77655
3 843 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики FORTE FGS45-18 INDUSTRY Бензопила ланцюгова Виробник Forte Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип харчування бензин потужність Потужність 2000 Вт Об'єм двигуна 45 см3 довжина шини 45 см крок ланцюга 0,325 " Обсяг паливного бака 0,55 л характеристики ланцюга 18 "- крок 0,325" / товщина 1.5мм / 72 зубця гальмо ланцюга Так Антивібраційна система Так плавний пуск Так клас інструменту побутовий вага 5,5 кг Особливості Система Easy Start, Quick Stop Автоматична змащення ланцюга Сучасна антивібраційна система Захист від зворотного удару Паперовий повітряний фільтр Комплектація - Ланцюгова пила - 1 шина / 1 ланцюг - Інструкція - Гарантійний талон Штрих код:6906524518103
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5.5 кг |
| Производитель | Forte |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Длина шины | 45 см |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектация | - Ланцюгова пилка - 1 шина / 1 ланцюг - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Объем двигателя | 45 см3 куб.см |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Особенности | Система Easy Start, Quick StopАвтоматична мастило ланцюгаСучасна антивібраційна системаЗахист від зворотного ударуПапірний повітряний фільтр |
| Плавний запуск | Да |
| Мощность | 2000 Вт |
| Тип | Бензопила |
| Тип питания | Бензин |
| Характеристики ланцюга | 18" - крок 0,325"/товщина 1.5мм / 72 зубця |
| Штрих код | 6906524518103 |
- Цена: 3 843 ₴

