
Forte FGS52-18 Industry Line Бензопила ланцюгова
- Нет в наличии
- Код: 90871
3 898 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Forte FGS52-18 Industry Line Бензопила ланцюгова Бензопила Forte FGS52-18 - потужна модель для домашнього використання. Є функція легкого старту, а також автоматичне змащення ланцюга. Максимальна кількість обертів моделі становить 9000 об / хв, потужність двигуна 2,5 кВт.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5.6 кг |
| Производитель | Forte |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Длина шины | 45 см |
| Комплектация | бензопила Forte FGS52-18 Industry Line, пильна шина, пильна ланцюг, ключ універсальний, зубчастий упор, захисний чохол, бачок для приготування паливної суміші, посібник з експлуатації, картонна упаковка. |
| Країна походження | Китай |
| Объем двигателя | 52 см3 куб.см |
| Объем масляного бака | 0.26 л л |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Плавний запуск | Да |
| Мощность | 2500 Вт |
| Тип | Бензопила |
| Тип питания | Бензин |
| Характеристики ланцюга | шина 18" - товщина 1,5 мм/ ланки 76 зубця |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Штрих код | 6906524518127 |
- Цена: 3 898 ₴

