
Grunhelm GES28-40P Електропила ланцюгова
- Нет в наличии
- Код: 69054
6 068 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm GES28-40P Електропила ланцюгова Надійна і легка електрична ланцюгова пила, призначена для розчищення садових ділянок, розпилювання дров та інших нескладних домашніх робіт. Головним її перевагою є поперечне розташування двигуна, завдяки чому забезпечується комфортна робота в будь-якому положенні, в тому числі і на висоті. Модель оснащена двигуном потужністю в 2.8 кВт і практично не вимагає обслуговування. Все про що вам потрібно подбати, так це про наявність поруч доступу до електричної мережі. За продуктивність техніки відповідає підвищена швидкість обертання ланцюгового механізму - 13 м / с, що дозволяє справлятися з роботою швидко і акуратно. Ще до однієї особливості обладнання відноситься використання ланцюга і 400-міліметрової шини ТМ Oregon. Таке рішення дозволило добитися максимальної легкості і маневреності, зберігши при цьому прийнятну вартість. Як і більшість моделей даного типу, Grunhelm GES28-40P оснащена широким вибором систем безпеки, серед яких: миттєвий гальмо, пластиковий щиток для захисту рук, блокування від випадкового натискання і система миттєвої зупинки ланцюга. Всі елементи системи, що вимагають мастила, змащуються автоматично. Масло заливається в спеціальний контейнер об'ємом 200 мл, розташований у верхній частині корпусу. Заміна та натяг ланцюга проходить швидко без використання допоміжних інструментів. Рукоятка виконана в найбільш зручній формі і має спеціальний прогумованим покриттям, що виключає ймовірність, вислизання руки в процесі роботи. Також пила оснащена антивібраційною системою, що значно знижує рівень вібрації від працюючого двигуна, забезпечуючи комфортну роботу протягом тривалого часу. Особливості: Шина і ланцюг - OREGON Індикатор перевантаження SDS затиск для шини і натягу ланцюга Плавний пуск Підвищений ресурс двигуна Автоматична змащення ланцюга Розпил можливий при будь-якому розташуванні пили Ефективна антивібраційна система Висока швидкість ланцюга для легкого різання Високоякісний протиударний пластик Система миттєвої зупинки ланцюга Блокування випадкового включення Механічний гальмо
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Производитель | GRUNHELM |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Габарити (ШхГхВ) | 480х265х200 мм |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Длина шины | 40 см |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектация | - Електропила Ланцюгова- шина- Ланцюг- Ключ- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Мощность | 2800 Вт |
| Регулювання оборотів | Нет |
| Тип | Електропила |
| Тип питания | Сеть |
| Число оборотів холостого ходу | 8500 об/хв |
| Скорость вращения цепи | 13 м/с |
| Штрих код | 6902081284017 |
- Цена: 6 068 ₴

