
Ланцюгова акумуляторна пила Haisser HS CS 2130В (з акк. і зарядним пристроєм)
- Нет в наличии
- Код: 116367
9 393 ₴
Опис ланцюгової акумуляторної пили Haisser HS CS 2130В
Ланцюгова акумуляторна пила Haisser HS CS 2130В підходить для садів, обрізки дерев та гілок, пиляння дров тощо. Оснащена 30-сантиметровою шиною та ланцюгом (низька віддача) з гальмом ланцюга для додаткового захисту. Висока швидкість ланцюга забезпечує швидке та легке різання. Така пилка має потужний двигун та професійну конструкцію передач, що забезпечує максимальну потужність під час роботи. Оснащена м'якою гумовою рукояткою, яка зручна під час перенесення. Вона амортизує, а не ковзає, а це гарантує збалансованість, маневреність, зручність при експлуатації та ще більше безпеки.
Безщітковий двигун забезпечує надійність та довговічність. Автоматична мастило з вікном для визначення рівня олії. Подвійний запобіжник гальм гарантує безпеку. Завдяки SDS легко регулювати ланцюгом та шиною.
У комплекті йде акумулятор та зарядний пристрій.
Докладніше: https://elmir.ua/ua/chain_saws/cordless_chain_saw_haisser_hs_cs_2130b.html
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3.1 кг |
| Производитель | HAISSER |
| Страна производитель | Китай |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Ач |
| Длина шины | 30 см |
| Мощность | 21 В |
| Скорость вращения цепи | 5.6 м/с |
- Цена: 9 393 ₴

