
Makita UC4051A Електропила ланцюгова
- Нет в наличии
- Код: 50430
14 079 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Makita UC4051A Електропила ланцюгова Новий ергономічний дизайн корпусу Пила відмінно збалансована і убодна в зверненні Прозоре віконце для контролю рівня масла ланцюга Автоматична змащення ланцюга Механічний гальмо вибігання ланцюга Аварійний гальмо зупиняє рух ланцюга і відключає подачу електроенергії Прорезиненная бічна і задня рукоятки Заміна та натяг ланцюга без використання допоміжного інструменту
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5.6 кг |
| Производитель | Makita |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 14.5 м/сек |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 436х244х200 мм |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Длина шины | 40 см |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектация | - шина - Ланцюг - Захисний Чохол для шини - Інструкція застосування - Гарантійний талон |
| Країна походження | Японія |
| Объем масляного бака | 0.2 л л |
| Мощность | 2000 Вт |
| Тип | Електропила |
| Тип питания | Сеть |
| Штрих код | 88381660822 |
- Цена: 14 079 ₴

