
Пила електрична ланцюгова GES23-40B Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 77544
3 635 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Пила електрична ланцюгова GES23-40B, потужність 2,3 кВт, довжина шини 40 см, вага 5 кг
Пила електрична ланцюгова GES23-40B Grunhelm – універсальна та потужна пилка для швидкого розпилу деревини, заготівлі дров, для зрізання сучків, догляду за садом та роботи на будівельному майданчику. Компактний розмір і невелика вага дозволить використовувати цей інструмент як професіоналам, так і не таким просунутим користувачам. Антивібраційна система знижує вплив вібрації на організм.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3.2 кг |
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Длина шины | 40 см |
| Країна походження | Китай |
| Объем масляного бака | 0.18 л л |
| Мощность | 2200 Вт |
| Тип | Електропила |
| Тип питания | Сеть |
| Скорость вращения цепи | 11 м/с |
- Цена: 3 635 ₴

