
Пила ланцюгова акумуляторна CS-40B 2шт*4Аг АКБ Forte
- Нет в наличии
- Код: 150524
7 370 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова акумуляторна CS-40B 40см шина, 42В, 1600Вт, 2шт*4Аг АКБ, зарядний пристрій Forte
Акумуляторна ланцюгова пила призначена для розпилювання деревини та обпилювання гілок у саду. Електропила призначена для роботи за температури довкілля від -10°С до +35°С і відносної вологості повітря до 80%.
Особливість
Безщітковий двигун
Автоматичне гальмо
Автоматична подача масла
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5.96 кг |
| Производитель | Forte |
| Длина шины | 400 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Скорость вращения цепи | 12 м/сек |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 4.0 Аг |
| Комплектация | Пила, 2 батареї 4.0 А/Г, зарядний пристрій, кейс. |
| Мощность | 1600 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
- Цена: 7 370 ₴


