
Пила ланцюгова бензинова - П-5200 БУКОВИНА
- Нет в наличии
- Код: 137652
2 490 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова бензинова - П-5200 БУКОВИНА
Особливості:
- Розбірна ведуча зірочка
- Ефективна антивібраційна система
- Захист від зворотнього удару
- Автоматичне змащення ланцюга
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5.5 кг |
| Производитель | Буковина |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців роки |
| Длина шины | 45 см |
| Клас інструменту | Професійне |
| Комплектация | - Бензопила ланцюгова - 1 шина / 1 ланцюг - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Количество зубов | 72 |
| Объем двигателя | 52 см3 куб.см |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Мощность | 3500 Вт |
| Тип | Бензопила |
| Тип питания | Бензин |
| Товщина ланцюга | 1.5 мм |
- Цена: 2 490 ₴




