
FORTE GM-04 Косарка роторна редукторна
- Нет в наличии
- Код: 147550
7 557 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Для мотоблоків з повітряним охолодженням
- Рама з високоякісного металу
- Використовуються підшипники закритого типу
- Регулювання висоти косіння
- Якісна зварювання всіх з'єднань
- Корпус редукторів з литої сталі
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 620 мм |
| Длина | 620 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 27 кг кг |
| Высота скашивания | 40–80 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 3600 об/хв |
| Тип | Косилка |
| Ширина обработки | 880 мм мм |
- Цена: 7 557 ₴

