
FORTE BM-02S Косарка роторна ремінна
- Нет в наличии
- Код: 108760
7 078 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Для мотоблоків з водяним охолодженням
- Рама з високоякісного металу
- Використовуються підшипники закритого типу
- Корпус редукторів з литої сталі
- Прогумований важіль натягу ременя
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 810 мм |
| Длина | 780 мм |
| Ширина | 930 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 27 кг кг |
| Высота скашивания | не більше 70 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 1800–2400 об/хв |
| Тип | Косилка |
| Ширина обработки | 880 мм мм |
- Цена: 7 078 ₴

