
Ґрунтофреза тракторна триточкова Forte Ф-125
- В наличии
- Код: 91032
33 263 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Якісна і ефективна тракторна трехточечная почвофреза Ф-125 від китайського виробника Forte впорається з розпушуванням грунту будь-якої структури вже після першого проходу. Крім того, після роботи даного пристрою, почва не вимагає додаткової обробки, ні боронування, ні орання. Для того, щоб посіяти зернові культури, достатньо всього лише один раз пройтися грунтофрезою. У процесі роботи відбувається дроблення верхнього шару грунту, завдяки чому вдається очистити його від різних бур'янів, небажаних рослин, а також рівномірно розподілити добриво. Агрегат виготовлений з якісного і міцного металу, якому піддасться навіть цілина.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Высота | 670 мм мм |
| Глубина обработки | 8-16 см мм |
| Длина | 670 мм |
| Країна походження | Китай |
| Количество ножей | 26 шт |
| Моделі ножів | IS195 |
| Об'єм олії | 7-8 л |
| Обороти ВВП | 540 об/хв |
| Обороти фрези | 200 об/хв |
| Мощность трактора | 22 к.с. |
| Производительность | 0,1-0,35 г/год |
| Рабочая скорость | 1-2,31 км/год |
| Тип | Ґрунтофреза |
| Тип агрегату | Навісний Ф-140 |
| Ширина | 1360 мм |
| Ширина захоплення | 1,25 м |
| Штрих код | 6906521910320 |
- Цена: 33 263 ₴









