
Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-10
- Нет в наличии
- Код: 83071
1 504 ₴
Акумуляторний обприскувач Grunhelm GHS-10 — сучасний, компактний і практичний. Це чудовий помічник для обробки підростаючого врожаю від шкідників або різноманітних хвороб. Представлений апарат оснащений ємним баком і телескопічною розпилювальної трубкою з регульованою довжиною. Для перекачування рідини агрегат обладнаний насосом, що функціонує від електричного двигуна. Слід зазначити, що обприскувач на повному заряді здатний безперервно пропрацювати протягом декількох годин. Для комфортного транспортування під час роботи користувачеві пропонується переносити модель на плечі.
- автоматична помпа
- телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- вольтметр для контролю ступеня заряджання акумулятора
- три змінні сопла з ущільнювачами
- зарядний пристрій
- регулятор обертів двигуна
| Дополнительные характеристики ручного опрыскивателя | |
|---|---|
| Максимальное давление | 4 бар |
| Основные | |
| Объем бака | 10 л |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 Ач |
| Вес | 5.5 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 380х200х515 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Длина распылительной трубки | 65-110 см |
| Країна походження | Китай |
| Мощность | 12 Вт |
| Рабочее давление | 2-4 бар бар |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний (Li-ion) |
| Тип опрыскивателя | Акумуляторний |
| Штрих код | 6906524830717 |
- Цена: 1 504 ₴

