
Обприскувач акумуляторний 2 л Grunhelm GHS -2
- Нет в наличии
- Код: -131190
852 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Обприскувач акумуляторний 2 л Grunhelm GHS -2
Акумуляторні обприскувачі ТМ GRUNHELM, GHS-2 призначені для побутового використання – розпилення води або розчинів отрутохімікатів, миючих засобів та консервантів. Обприскувачі можуть
використовуватись для обробки від шкідників і хвороб рослин емульсіями, суспензіями та розчинами отрутохімікатів, дезінфекції приміщень, прибирання поверхонь, для миття вікон та дзеркал тощо.
Автоматична помпа
Акумулятор Літій-іонний (Li-ion)
Комплектність: обприскувач, зарядний кабель
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
|---|---|
| Напряжение | 3.7 В |
| Основные | |
| Объем бака | 2 л |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 Аг |
| Аккумулятор | Літій-іонний (Li-ion) |
| Вес | 0.4 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 205х145х295 мм |
| Гарантія | 2 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Наявність помпи | Да |
| Спосіб перенесення | Ручний |
| Тип опрыскивателя | Акумуляторний |
- Цена: 852 ₴



