
Обприскувач акумуляторний Нива ОП-16
- Нет в наличии
- Код: 107787
1 660 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Обприскувач акумуляторний Нива ОП-16
Особливості:
- Автоматичний насос
- Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- Регулятор обертів двигуна
- Вольтметр для контролю ступеня заряджання акумулятора
| Основные | |
|---|---|
| Объем бака | 16 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 Аг |
| Вес | 6.5 кг кг |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Длина распылительной трубки | 65-110 см |
| Комплектация | • Обприскувач з розпилювальної трубкою • Три сьемных розпилювальних сопла • Мірний стакан • Зарядний пристрій |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна температура рідини, °C | 35 |
| Максимальное давление | 4 Bar |
| Матеріал вудки | Нержавіюча сталь |
| Напряжение | 12В |
| Наявність помпи | Да |
| Рабочее давление | 2 Bar бар |
| Спосіб перенесення | Ранцевий |
| Тип насоса | Діафрагмовий |
| Тип опрыскивателя | Акумуляторний |
| Время работы от аккумулятора | 4 год |
- Цена: 1 660 ₴








