
Обприскувач акумуляторний Forte CL-18A
- Нет в наличии
- Код: -81438
1 417 ₴
Акумуляторний обприскувач Forte CL-18A допоможе швидко обробити великі площі посівів від шкідників та захворювань, а також внести добрива рівномірним шаром. Підкачування рідини відбувається автоматично завдяки наявності акумулятора, заряду якого вистачає кілька годин безперебійної роботи. Обприскувач має гнучкий шланг та телескопічну трубку, що дає великий радіус розпилення до 12 м. Тому обробка території або саду не триватиме багато часу. Широка горловина бака є зручною для приготування розчину. Дана модель має ергономічний дизайн і оснащена широкими ременями на плечах, які сприяють рівномірному розподілу ваги.
Додатково
- Насос діафрагмовий
- Автоматична помпа
- Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
- Регулятор тиску
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
|---|---|
| Напряжение | 12 В |
| Основные | |
| Объем бака | 18 л |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 Ач |
| Аккумулятор | Свинцево-кислотний |
| Вес | 6.7 кг кг |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дальність розпилення | До 12 м |
| Длина распылительной трубки | 65-110 см |
| Комплектация | • Обприскувач • 4 сопла насадки • Зарядний пристрій • Інструкція • Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Максимальное давление | 4 Bar |
| Матеріал вудки | Нержавіюча сталь |
| Наявність помпи | Да |
| Рабочее давление | 2 Bar бар |
| Спосіб перенесення | Ранковий |
| Тип опрыскивателя | Акумуляторний |
| Время работы от аккумулятора | 4 год |
| Штрих код | 2000963488226 |
- Цена: 1 417 ₴

