
Cвітильник LED круглий врізний - DL-R 18W 170х29.5 мм Grunhelm
- В наличии
- Код: 149259
159 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Cвітильник LED круглий врізний - DL-R 18W 170х29.5 мм Grunhelm
Cвітильник LED круглий врізний - DL-R 18W 170х29.5 мм Grunhelm заощадить від 900 кВт/год. за весь строк служби лампи. Не містить ртуті, безпечна для дітей і дорослих.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Световой поток | 1440 лм |
| Тип светильника | Врезной |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяця роки |
| Цвет | Білий нейтральний |
| Країна походження | Китай |
| Угол рассеивания | 120° ° |
| Мощность | 18 Вт |
| Ресурс роботи | 15000 годин |
| Размер | 170х29.5 мм |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Cвітильник LED круглий врізний |
| Время разогрева | Миттєве світло |
- Цена: 159 ₴



