
Cвітильник LED квадратний врізний - DL-S 12W 145х145х29.5 мм Grunhelm
- В наличии
- Код: 149265
129 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Cвітильник LED квадратний врізний - DL-S 12W 145х145х29.5 мм Grunhelm
Cвітильник LED квадратний врізний - DL-S 12W 145х145х29.5 мм Grunhelm заощадить від 900 кВт/год. за весь строк служби лампи. Не містить ртуті, безпечна для дітей і дорослих.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Световой поток | 960 лм |
| Тип светильника | Врезной |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяця роки |
| Цвет | Білий нейтральний |
| Країна походження | Китай |
| Угол рассеивания | 120° ° |
| Мощность | 12 Вт |
| Ресурс роботи | 15000 годин |
| Размер | 145х145х29.5 мм |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Cвітильник LED квадратний врізний |
| Время разогрева | Миттєве світло |
- Цена: 129 ₴




