
Лампа акумуляторна LED EL1505D-12W7 WORK'S
- Нет в наличии
- Код: -126591
189 ₴
Лампа акумуляторна LED EL1505D-12W7 WORK'S
LED лампа з акумулятором максимально наближає до звичайного повсякденного освітлення. Використовується лише у світильниках відкритого типу.
Пристрій має акумулятор, який дозволяє накопичувати енергію під час роботи від мережі, привідключенні електрики дає можливість автономного освітлення. Дана модель оздоблена спеціальним гачком-підвісом із вимикачем. Також лампу можна увімкнути дотиком до цоколя.
Повного заряду акумулятора вистачає, приблизно 1.5 години безперебійної роботи.
Заряджається від мережі 220 В за допомогою самої лампи під час її роботи. Час зарядження 6-8 годин.
Особливості:
- Потужний акумулятор 1200 мАч
- Час роботи 1.5 год
- Зарядка від мережі 220 В
Мікорофіша світлодіодної лампи:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 мАч |
| Індекс кольоропередачі | Ra>80 |
| Аккумулятор | Літій 3.7 |
| Вес | 0.102 кг кг |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 78х147х78 мм |
| Габаритні розміри | 145х73 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Клас енергоефективності | А |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Лампа, гачок-підвіска |
| Країна походження | Китай |
| Кількість циклів включення до передчасного виходу з ладу | 2500 |
| Кількість циклів заряду акумулятора | 500 |
| Материал | ПБТ/ПК |
| Напряжение зарядки | AC-230 B/50-60 Гц |
| Номинальная мощность | 12 Вт W |
| Мощность | 800Lm/45Вт |
| Световой поток | Змінний струм АС/ постійний струм DC 800 LM/300LM |
| Температура світіння | 4500К |
| Тип | Лампа акумуляторна |
| Тип цоколя | Е27 |
| Форм-фактор | А80 |
| Штрих код | 6990001265918 |
- Цена: 189 ₴





