
Лампа акумуляторна LED EL1505D-7W7 WORK'S
- Нет в наличии
- Код: -126589
198 ₴
Лампа акумуляторна LED EL1505D-7W7 WORK'S
LED лампа з акумулятором максимально наближає до звичайного повсякденного освітлення. Використовується лише у світильниках відкритого типу.
Пристрій має акумулятор, який дозволяє накопичувати енергію під час роботи від мережі, при відключенні електрики дає можливість автономного освітлення. Дана модель оздоблена спеціальним гачком-підвісом із вимикачем. Також лампу можна увімкнути дотиком до цоколя.
Повного заряду акумулятора вистачає, приблизно на 2-3 години безперебійної роботи.
Заряджається від мережі 220 В за допомогою самої лампи під час її роботи. Час зарядження 6-8 годин.
Особливості:
- Потужний акумулятор 1200 мАч
- Час роботи 2-3 год
- Зарядка від мережі 220 В
Мікорофіша світлодіодної лампи:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 мАч |
| Індекс кольоропередачі | Ra>80 |
| Аккумулятор | Літій 3.7 В |
| Вес | 0.082 кг кг |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 60х123х60 мм |
| Габаритні розміри | 118х57 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Лампа, гачок-підвіска |
| Країна походження | Китай |
| Кількість циклів включення до передчасного виходу з ладу | 25000 |
| Кількість циклів заряду акумулятора | 500 |
| Материал | ПБТ/ПК |
| Напряжение зарядки | AC-230 B/50-60 Гц |
| Номинальная мощность | 7 Вт W |
| Номінальний ресурс терміну служби лампи | 15000 годин |
| Мощность | 500Lm/45Вт |
| Световой поток | Змінний струм АС/ постійний струм DC 500 LM/200LM |
| Температура світіння | 3000К |
| Тип | Лампа акумуляторна |
| Тип цоколя | Е27 |
| Форм-фактор | A60 |
| Штрих код | 6990001265895 |
- Цена: 198 ₴




