
Лампа акумуляторна LED EL1505D-9W7 WORK'S
- Нет в наличии
- Код: -126590
159 ₴
Лампа акумуляторна LED EL1505D-9W7 WORK'S
LED лампа з акумулятором максимально наближає до звичайного повсякденного освітлення. Використовується лише у світильниках відкритого типу.
Пристрій має акумулятор, який дозволяє накопичувати енергію під час роботи від мережі, при відключенні електрики дає можливість автономного освітлення. Дана модель оздоблена спеціальним гачком-підвісом із вимикачем. Також лампу можна увімкнути дотиком до цоколя.
Повного заряду акумулятора вистачає, приблизно до 2-х годин безперебійної роботи.
Заряджається від мережі 220 В за допомогою самої лампи під час її роботи. Час зарядження 6-8 годин.
Особливості:
- Потужний акумулятор 1200 мАч
- Час роботи 1.5-2 год
- Зарядка від мережі 220 В
Мікорофіша світлодіодної лампи:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 мАч |
| Індекс кольоропередачі | Ra>80 |
| Аккумулятор | Літій 3.7 В |
| Вес | 0.093 кг кг |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 68х138х68 мм |
| Габаритні розміри | 133х64 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Клас енергоефективності | А |
| Цвет | Белый |
| Країна походження | Китай |
| Кількість циклів включення до передчасного виходу з ладу | 25000 |
| Кількість циклів заряду акумулятора | 500 |
| Материал | ПБТ/ПК |
| Напряжение зарядки | AC-230 B/50-60 Гц |
| Номинальная мощность | 9 Вт W |
| Номінальний ресурс терміну служби лампи | 15000 годин |
| Мощность | 600Lm/45Вт |
| Световой поток | Змінний струм АС/ постійний струм DC 600 LM/300LM |
| Температура світіння | 3000К |
| Тип | Лампа акумуляторна |
| Тип цоколя | Е27 |
| Форм-фактор | А80 |
| Штрих код | 6990001265895 |
- Цена: 159 ₴




