
Лампа акумуляторна LED EL1505E-15W7 WORK'S
- Нет в наличии
- Код: -126592
319 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Лампа акумуляторна LED EL1505E-15W7 WORK'S
LED лампа з акумулятором максимально наближає до звичайного повсякденного освітлення. Використовується лише у світильниках відкритого типу.
Пристрій має змінний акумулятор, який дозволяє накопичувати енергію під час роботи від мережі, при відключенні електрики дає можливість автономного освітлення до 4-5 год. Дана модель оздоблена спеціальним гачком-підвісом із вимикачем. Також лампу можна увімкнути дотиком до цоколя.
Час зарядження 6-8 годин.
Особливості:
- Потужний акумулятор 1200 мАч
- Час роботи 4-5 год
- Зарядка від мережі 220 В
Мікорофіша світлодіодної лампи:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 мАч |
| Індекс кольоропередачі | Ra>80 |
| Аккумулятор | Литий 3.7 Вх2 шт |
| Вес | 0.245 кг кг |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 90х175х90 мм |
| Габаритні розміри | 172х85 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Лампа, гачок-підвіска |
| Країна походження | Китай |
| Кількість циклів включення до передчасного виходу з ладу | 25000 |
| Кількість циклів заряду акумулятора | 500 |
| Материал | ПБТ/ПК |
| Напряжение зарядки | AC-230 B/50-60 Гц |
| Номинальная мощность | 15 Вт W |
| Номінальний ресурс терміну служби лампи | 15000 годин |
| Мощность | 500Lm/45Вт |
| Световой поток | Змінний струм АС/ постійний струм DC 1200 LM/400LM |
| Температура світіння | 6500К |
| Тип | Лампа акумуляторна |
| Тип цоколя | Е27 |
| Форм-фактор | А80 |
| Штрих код | 6990001265895 |
- Цена: 319 ₴




