
LED світильник квадратний Work's WPL-595-36W
- Нет в наличии
- Код: 122463
849 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
LED світильник квадратний Work's WPL-595-36W заощаджує до 70% електроенергії. Не містить ртуті, безпечний для дітей та дорослих. Використовувати у приміщеннях.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество источников света | 1 |
| Мощность | 36 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra > 80 |
| Высота | 9 мм мм |
| Дополнительно | IC драйвер |
| Диаметр | 595 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Количество в упаковке | 2 |
| Матеріал корпуса | Алюміній + РС |
| Монтаж | Врезной |
| Ресурс роботи | 25000 год |
| Световой поток | 3200 LM |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Светильник |
| Штрих код | 6902027578958 |
| Робоча напруга | 170-265В |
- Цена: 849 ₴


