
Садовий настінний світильник GWL-40W-BD Works
- В наличии
- Код: 145931
589 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий настінний світильник GWL-40W-BD Works — це сучасне та функціональне рішення для ефективного зовнішнього освітлення. Розроблений для кріплення на стіни, він ідеально підходить для освітлення фасадів будівель, терас, веранд, альтанок, доріжок або вхідних груп, створюючи комфортну та безпечну атмосферу у темний час доби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Цвет корпуса | Черный |
| Мощность | 40 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог потужності лампи розжарювання | Залежно від LED лампочки |
| Габаритні розміри | 210х170х240 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Алюміній + акрилове скло |
| Номинальное напряжение | 220-240 В В |
| Степень защиты | IP44 |
| Срок службы | 10000 |
| Тип | Садовий |
| Тип поверхности | Покриття чорного кольору |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6990001459317 |
- Цена: 589 ₴




