
Садовий світильник-стовпчик GCL-40W-BUP Works
- В наличии
- Код: 145933
589 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий світильник-стовпчик GCL-40W-BUP Works — це стильне та ефективне рішення для освітлення саду, доріжок, газонів, терас або будь-яких інших ділянок навколо будинку. Цей стовпчиковий світильник не лише забезпечує необхідне освітлення, але й служить декоративним елементом, що доповнює ландшафтний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Цвет корпуса | Черный |
| Мощность | 40 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог потужності лампи розжарювання | Залежно від LED лампочки |
| Габаритні розміри | 171х170х300 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Алюміній + акрилове скло |
| Номинальное напряжение | 220-240 В В |
| Степень защиты | IP44 |
| Срок службы | 10000 |
| Тип | Садовий |
| Тип поверхности | Покриття чорного кольору |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6990001459331 |
- Цена: 589 ₴





