
Світильник настінний на сонячних панелях GSL-WL1.5W-35K Works
- В наличии
- Код: 145921
299 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник на сонячних панелях GSL-WL1.5W-35K Works — це сучасне, функціональне та стильне рішення для освітлення зовнішніх стін будівель, входів, альтанок, терас, балконів, гаражів та інших об'єктів. Цей світильник поєднує в собі автономність, енергоефективність та привабливий дизайн, створюючи затишну та безпечну атмосферу без додаткових витрат на електроенергію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Цветовая температура | 3500K |
| Световой поток | 100 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 мАг |
| Індекс кольоропередачі | 95 |
| Аналог потужності лампи розжарювання | 5 Вт |
| Вес | 0.4 кг кг |
| Габарити упаковки | 195х105х90 мм |
| Габаритні розміри | 203х83х50 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Класс энергопотребления | A |
| Коефіцієнт потужності лампи | 0.9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Коєфіцент теплопровідності | ≥70% |
| Країна походження | Китай |
| Угол рассеивания | 180° ° |
| Кількість LED модулів | 1 |
| Кількість циклів включення до передчасного виходу з ладу | 600 |
| Кількість циклів заряду акумулятора | 500-1000 |
| Матеріал корпуса | АБС пластик |
| Напруга зарядження | 2 В |
| Наявніст сенсора руху | Нет |
| Наявність сонячної панелі | Да |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальная мощность | 1.5 Вт W |
| Потужність сонячної панелі | 2 В / 1 Вт |
| Пульт керування | - |
| Степень защиты | IP65 |
| Срок службы | 20000 |
| Тип | Світильник із сонячною панеллю |
| Тип LED діодів | LED лампочка в стилі ЛОН |
| Тип поверхности | Покриття чорного кольору |
| Тип сонячної панелі | Полікристалічний кремній |
| Время разогрева | Миттєве світло |
| Штрих код | 6990001459218 |
- Цена: 299 ₴








