
Світильник настінний на сонячних панелях GSL-WL5W-65K Works
- В наличии
- Код: 145923
179 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник на сонячних панелях GSL-WL5W-65K Works — це високопродуктивне та енергоефективне рішення, призначене для інтенсивного освітлення зовнішніх стін будівель, вхідних груп, гаражів, парковок, альтанок та інших територій, де потрібне яскраве та функціональне світло. Завдяки сонячним панелям, він забезпечує повністю автономну роботу, знижуючи витрати на електроенергію та монтаж.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цветовая температура | 6500K |
| Световой поток | 200 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 мАг |
| Індекс кольоропередачі | 95 |
| Аналог потужності лампи розжарювання | 10 Вт |
| Вес | 0.12 кг кг |
| Габарити упаковки | 140х95х82 мм |
| Габаритні розміри | 135х98х50 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Класс энергопотребления | A |
| Коефіцієнт потужності лампи | 0.9 |
| Коєфіцент теплопровідності | ≥70% |
| Країна походження | Китай |
| Угол рассеивания | 270° ° |
| Кількість LED модулів | 100 діодів |
| Кількість циклів включення до передчасного виходу з ладу | 600 |
| Кількість циклів заряду акумулятора | 500-1500 |
| Матеріал корпуса | АБС пластик |
| Напруга зарядження | 5 В |
| Наявніст сенсора руху | Да |
| Наявність сонячної панелі | Да |
| Номинальное напряжение | 3.7 В В |
| Номинальная мощность | 5 Вт W |
| Потужність сонячної панелі | 5 В / 1 Вт |
| Пульт керування | - |
| Степень защиты | IP65 |
| Срок службы | 20000 |
| Тип | Світильник із сонячною панеллю |
| Тип LED діодів | 2835SMD |
| Тип поверхности | Покриття чорного кольору |
| Тип сонячної панелі | Полікристалічний кремній |
| Время разогрева | Миттєве світло |
| Штрих код | 6990001459232 |
- Цена: 179 ₴










