
Світильник-прожектор на сонячних панелях GSL-FL10W-65K Works
- В наличии
- Код: 145927
899 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник-прожектор на сонячних панелях GSL-FL10W-65K Works — це високоякісне та надійне рішення для потужного та енергоефективного освітлення зовнішніх територій. Цей прожектор ідеально підходить для освітлення дворів, садів, будівельних майданчиків, рекламних щитів, фасадів будівель, парковок та інших великих об'єктів, де потрібне яскраве та автономне джерело світла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цветовая температура | 6500K |
| Световой поток | 350 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2400 мАг |
| Індекс кольоропередачі | 95 |
| Аналог потужності лампи розжарювання | 40 Вт |
| Вес | 0.55 кг кг |
| Габарити упаковки | 170х130х140 мм |
| Габаритні розміри | 335х45х105 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Класс энергопотребления | A |
| Коефіцієнт потужності лампи | 0.9 |
| Коєфіцент теплопровідності | ≥70% |
| Країна походження | Китай |
| Угол рассеивания | 360° ° |
| Кількість LED модулів | 300 діодів |
| Кількість циклів включення до передчасного виходу з ладу | 600 |
| Кількість циклів заряду акумулятора | 500-1500 |
| Матеріал корпуса | АБС пластик |
| Напруга зарядження | 5.5 В |
| Наявніст сенсора руху | Да |
| Наявність сонячної панелі | Да |
| Номинальное напряжение | 3.7 В В |
| Номинальная мощность | 10 Вт W |
| Потужність сонячної панелі | 5.5 В / 2.5 Вт |
| Пульт керування | Є |
| Степень защиты | IP65 |
| Срок службы | 20000 |
| Тип | Світильник із сонячною панеллю |
| Тип LED діодів | 2835SMD |
| Тип поверхности | Покриття чорного кольору |
| Тип сонячної панелі | Полікристалічний кремній |
| Время разогрева | Миттєве світло |
| Штрих код | 6990001459270 |
- Цена: 899 ₴










