
Світильник вуличний на сонячних панелях GSL-СL30W-65K Works
- В наличии
- Код: 145919
749 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Вуличний світильник на сонячних панелях GSL-CL30W-65K Works — це сучасне та високоефективне джерело світла, розроблене для автономного освітлення великих територій, таких як вулиці, парковки, алеї, промислові зони, приватні ділянки, спортивні майданчики тощо. Завдяки інтеграції потужних світлодіодів та ефективної сонячної панелі, цей світильник забезпечує яскраве освітлення без потреби у підключенні до централізованої електромережі, що значно скорочує експлуатаційні витрати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цветовая температура | 6500K |
| Световой поток | 600 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4*1200 мАг |
| Індекс кольоропередачі | 95 |
| Аналог потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
| Вес | 0.6 кг кг |
| Габарити упаковки | 190х145х180 мм |
| Габаритні розміри | 70*180 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Класс энергопотребления | A |
| Коефіцієнт потужності лампи | 0.9 |
| Коєфіцент теплопровідності | ≥70% |
| Країна походження | Китай |
| Угол рассеивания | 120° ° |
| Кількість LED модулів | 60 діодів |
| Кількість циклів включення до передчасного виходу з ладу | 600 |
| Кількість циклів заряду акумулятора | 500-1500 |
| Матеріал корпуса | АБС пластик + метал |
| Напруга зарядження | 5.5 В |
| Наявніст сенсора руху | Нет |
| Наявність сонячної панелі | Да |
| Номинальное напряжение | 3.7 В В |
| Номинальная мощность | 30 Вт W |
| Потужність сонячної панелі | 5.5 В / 3 Вт |
| Пульт керування | Є |
| Степень защиты | IP65 |
| Срок службы | 20000 |
| Тип | Світильник із сонячною панеллю |
| Тип LED діодів | 2835SMD |
| Тип поверхности | Покриття чорного кольору |
| Тип сонячної панелі | Полікристалічний кремній |
| Время разогрева | Миттєве світло |
| Штрих код | 6990001459195 |
- Цена: 749 ₴










